Kamarádka x Láska?

5. května 2016 v 18:24 | Adeleide |  K zamyšlení
Dneska jsem dočetla knížku Lásky a nálezy. Pro ujasnění v knize jsou dvě nejlepší kamarádky (Alice a Johana), které jsou zamilované do stejného kluka. Kluk, jmenuje se Štěpán, chodí s Johanou a tu podvádí s Alicí. V knize si Alice vybrala jeho místo Johany, kamarádky s kterou vyrostla. Avšak kdybych měla na výběr sama bych nevěděla co dělat. Popravdě když bych se jako v knize dověděla, že ho kamarádka podvádí a já ho miluju, řekla bych mu to. Na druhou stranu, proč bych měla dát přednost mu když podvádí, podvedl kamarádku, časem by podvedl i mě. I když Johana byla řekněme falešná, ozvala se vždy jen když potřebovala ona a podváděla, nezaslouží si to žádná baba. Kdybych měla na výběr buď on nebo ona, nevybrala bych si ani jednoho. To že jsou si nevěrní ok, ale nesnesla bych pocit, že to co dělá se mnou dělal s ní, navíc byl nevěrný=zůstane nevěrný. A kdyby mi na kamarádce záleželo neměla bych s ním nic za jeho zády. Kdybych se tedy vcítila do těla hlavní hrdinky nevybrala bych si ani jednoho.

V knize je taky jedno manželství Ivoš a Petra. Ivoš Petru podvádí a když ona na to přijde, musí to být ona, která se omluví za své hysterčení. Přijde mi to směšné, když je chyba na partnerově straně proč bych se měla omlouvat já? Na druhou stranu jsou takové ženy, které věři v to ,,Je to moje chyba!" Takové bych nakopala do zadku jsou zaslepené láskou, a čím je to horší, tím více jsou v pasti. Pak jsou tady vztahy kdy chlap babu mlátí. Tomu chlapovi bych přála to nejhorší. Jak může někdo mlátit ženu, natož třeba těhotnou. Nedávno jsem četla článek, že muž zjistil, že jeho partnerka je těhotná, na potrat ji dát nechtěl tak jí šlapal na břicho tak dlouho než nezačla krvácet a nepotratila "samovolně". Opravdu hnus. Chlapy mi začínají připadat nechutní a bezcitní. Nechci je házet všechny do jednoho koše. Pořád existují chlapi andílci a taková žena si může zpívat. Né každý má takové štěstí.

Ale opět jsem odbočila od tématu. Kdybych si měla vybrat radši bych byla lůzr bez přátel, než mít přátelé, kteří mě tajně nenávidí.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se vám tetování?

Ano
Ne
Jak, které

Komentáře

1 Mad Hatter Mad Hatter | E-mail | Web | 5. května 2016 v 19:38 | Reagovat

Páni, to je ale spletitost vztahů!

2 Adeleide Adeleide | E-mail | Web | 6. května 2016 v 13:46 | Reagovat

[1]: vztahy složité jsou xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama