Proč nemám kluka?

23. dubna 2016 v 13:31 | Adeleide |  K zamyšlení
Otázka několika holek, které znám. Pravdu bych jim nedokázala říct do očí, není to zrovna příjemné, ale pravda bolí. Včera jsem se na toto téma ptala svého kamoše kterou holku by určitě nebral a ostatní přikyvovali nebo doplňovali. Pokusím se to nějak shrnout:

1)Všeho moc škodí

Dnešní holky si myslí, čím víc toho na sebe napatlají tím víc jsou neodolatelné.Položte si ale otázku! Dokázali by jste si dát pusu sami sobě když máte na těch rtech od růžové barvy po červenou? Ten kluk, který by vám dal pusu by vypadal jak klaun. Navíc některé si neumí ani make-up rozmazat tak vypadají jak s paštikou na obličeji.Ano kluk se otočí to nepřipouštím, ale ne proto že jste krásná, spíš proto aby se zasmál.Včera jsem se na takové holky zaměřila a opravdu to vypadá srandovně.

2)Vyjadřování

První dojem vždy dělá svoje. Co kluka 100% odradí je slovník některých děvčat, které v jedné větě řeknou 50 sprostých slov. Takže pozor i na pusu.

3) Herečky

Holky, které si hrají na něco, co vůbec nejsou. Každý kluk bude radši mít holku, která je sama sebou a uvažuje svou hlavou, než holku která dá na své kamarádky a jejich rady.

4)Oblečení

Máš ráda volné oblečení? Nos ho! Nos to co máš ráda a cítíš se v tom dobře. Samozřejmě přizpůsobené tvé postavě a věku.

5)Lehké holky

K čemu bude klukovi holka, kterou měl skoro každý? Každá holka by měla mít své hranice a vážit si sama sebe!!

TIP

S úsměvem to dotáhneš daleko. Budeš vypadat přirozeně a roztomile.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama