Duben 2016

něco mezi...

30. dubna 2016 v 22:03 | Adeleide |  K zamyšlení
Někdy se chovám jako dítě někdy jako dospělá. Ráda dělám hlouposti, protože -náct mi je jen jednou. Naopak dospělá budu celý život. Radši budu nenáviděna za to ,co jsem než milovaná za to, co nejsem=> Když se chováš dospěle=jsi namyšlená a hraješ si na něco co nejsi naopak když děláš blbosti a bavíš se jsi dítě. Ráda si užiju ještě ty dny kdy nemám starosti o děti o to jestli mám dost peněz na všechno. Radši si užiju poslední roky bezstarostí, protože čas letí a nechci si ve stáří říkat: "když jsem byla malá chtěla jsem být dospělá, co bych dala za to vrátit se zpět do dětských let."

Ano jsem citlivá, brečím kvůli hloupostem, odpouštím,ale nezapomínám. Já jsem já a kvůli někoho se měnit nechci. Jediné co chci je užívat si dokud můžu. A jestli má se mnou někdo problém, pořád je to jeho problém. Radši budu něco mezi, avšak budu to Já než si hrát naopak na něco no nechci.

Dnešní den

30. dubna 2016 v 21:43 | Adeleide |  Deníček
Ahojky,
včera článek žádný nebyl, protože jsem z pátku na dnešek spala u přítele, takže se s vámi podělím ráda o zážitky, možná budou pro někoho užitečný. Když jsem v pátek přišla ze školy musela jsem poklidit, sbalila jsem se a hurá pryč. Přišli jsme k příteli, navečeřeli jsme se (poprvé jsem ochutnala jak vaří, úplná senzace na chlapa). Poté jsme zavolali kamarádovi a šli ven cca kolem 21:00. To nejlepší teprve přijde..šli jsme do parku a povídali si kolem nás jezdili policejní auta a my netušili co se děje. No jistěžě pokaždé když auto projelo viděla jsem jak mladí běží do křaků se schovat. Policajti v 9 chodili po parku a když našli party s alkoholem dávali dýchat. Jak se to řeší dál to nevím, ale na to že dostali pokutu byli všichni v pohodě možná jen moc ožralí aby vnímali, já bych se osobně bála jít domů nevím co bych dělala, a vůbec netuším co bych řekla mamce.

Ale není to má starost, já si ty dva dny náramně užila. Měla jsem dokonce i zdravou snídani do postele. Nemám si na co stěžovat, jen chci aby ti co pijou venku v partách by si měli hlídat okolí, protože teď ti cajti jsou opravdu všude.

Pod článek jsem přidala foto své zdravé snídaně dobře až na ty krosanty je zdravá. Měla jsem tam hroznové víno, jablka a mandarinku, v misce byl bílý jogurt s medem a hrozno s banánem, a kafíčko na nastartování :33.

Stardoll xD

28. dubna 2016 v 13:32 | Adeleide |  Deníček
Dneska těžká nuda :DD. Po dlouhé době jsem otevřela stardoll a zjistila jsem, že můj starý účet je zrušený a musela jsem začít od znova xD. Celkem sranda :DD. Na to že to hraju 2dny už jsem 6level. Opět čekám do 17. na obchody ostatních :((.


10 věcí, které by neměly chybět v damské kabelce

28. dubna 2016 v 9:17 | Adeleide |  K zamyšlení
Mít u sebe peníze, doklady, klíče a mobil je samozřejmostí pro každého. Ženy s sebou nosí obvykle i spoustu dalších věcí. Kolik rtěnek opravdu potřebujete, víte vy sama. Ale co by v kabelce skutečně nemělo chybět?

1. PEPŘOVÝ SPREJ NEBO JINÝ SEBEOBRANNÝ PROSTŘEDEK

by měla u sebe nosit každá žena. Náhoda si nevybírá a sprej či paralyzér pomůže proti opilci i třeba agresivnímu psovi. Podmínkou je mít ho rychle po ruce - v okamžiku napadení je k ničemu, když se budete přehrabovat v celé kabelce - a umět jej použít.

2. LÁHEV VODY

poslouží jako zdroj k uhašení žízně, ale pomůže i ve chvíli, kdy máte špinavé ruce nebo oděv a nemáte kde se umýt. Není samozřejmě nutné s sebou tahat obří petlahev, stačí malá lahvička, kterou můžete během dne doplňovat.

3. ZRCÁTKO

je nutnost. Hodí se k rychlé kontrole zevnějšku i v případě, že se nemalujete. Nikdy nevíte, jestli vám neuvízl drobeček na rtech nebo kousek jídla mezi zuby.

4. SPODNÍ KALHOTKY

nosily v kabelkách už naše babičky a věděly proč. Nehoda se může stát každému a za rezervní spodní prádlo pak budete vděčná.

5. VLOŽKA

souvisí s výše uvedenými kalhotkami. I sebepřesnější menstruace se může ohlásit nečekaně a je lepší s takovou situací počítat.

6. PAPÍROVÉ KAPESNÍKY

jsou univerzální pomocník. Kromě základní funkce, jíž je očista nosu, poslouží jako toaletní papír, ručník, utěrka, odličovací tampón, čistič oblečení i bot.

7. DEODORANT

je nutný. Bez ohledu na reklamu nespoléhejte na to, že některý vydrží 24 hodin. A v parném létě nebo po cvičení se vám rozhodně bude hodit.

8. BALZÁM NA RTY

je základní péče, kterou svým rtům dopřávejte kdykoli a kdekoli. Během dne se ústa setkají s jídlem, pitím, sluncem, větrem, často si je nervózně hryzáme. Rozhodně se vyplatí je hýčkat. Jinak se vám odvděčí popraskáním, vysušením a bolestivými záděrkami.

9. GUMIČKA

se vám bude hodit, až odpoledne po práci vyrazíte do tělocvičny a zjistíte, že nadýchaná hříva do půli zad není pro hodinu aerobiku to pravé ořechové.

10. ŽVÝKAČKY NEBO TIC TAC

oceníte, když potkáte večer v baru okouzlujícího chlapíka a neplánovaně skončíte u něj doma. Kartáček na zuby u sebe nikdo běžně nenosí a vašemu společníkovi by mohl nápadně připomínat heslo "vždy připraven". Díky žvýkačce se ale ranního polibku nemusíte bát.
(11. KONDOM by sice měl být spíše záležitostí chlapa, ale nespoléhejte na to. Jeden se vám do kabelky rozhodně vejde.)


Dřív než...

28. dubna 2016 v 8:50 | Adeleide |  K zamyšlení
Dřív, než začneš podvádět, dobře si zvaž jestli vyměníš celé noci za chvilkový úlet. Zda vyměníš polibky od někoho, kdo Tě jen chce, za polibky od někoho, kdo Tě miluje. Zvaž si jestli si vybereš někoho, kdo si myslí, že si sexy, místo někoho, pro koho jsi ten nejkrásnější člověk na světě. Uvědom si, že se vzdáváš někoho, kdo by kvůli Tobě obětoval všecko, kvůli někomu,kdo si Tě možná ani neváží. A především si zvaž, že zradíš důvěru někoho, kdo na Tebe myslí každou vteřinu a vybereš si někoho, kdo na Tebe v blízké době zapomene...

Nemožná holka

28. dubna 2016 v 8:29 | Adeleide |  Literatura
Ahoj, tak jsem tu s další recenzi na knihu. Tahle se jmenuje Nemožná holka, napsala ji Sarra Manningová.
Stránek: 316
Hodnocení: 11/10 xD.

Upoutávka na knihu:

Inteligentní příběh o identitě a duši teenagerů a zároveň o světě sociálních medií lifestylu. Jeane Smithová je nesmírně osobitá, přemýšlivá, ale i nesnesitelná a drzá teenagerka, která se vyžívá v blogování a tweetování. Sama si na internetu vybuduje svůj svět a získá statisíce fanoušků. Založí blog a následně lifestylovou firmu, která si získá celosvětovou popularitu právě díky Jeanině ,,ujetosti". Osud si s ní však nepěkně zahraje. Zamiluje se do Michaela, třídního hezouna, který jí byl dlouho odporný. Dokáže jí virtuální realita nahradit lidskou lásku a porozumění?

Názor:

Postavy jsou tam dobře popsány, takže se do děje lehce vžijete a představíte si i ty postavy xD. Knihu bych doporučila každému díky čtivosti a dokonce i zábavě.

Citáty III.

27. dubna 2016 v 19:47 | Adeleide |  K zamyšlení
i když vím,že je to všechno dávno pryč,a ty i já máme jiné vztahy,tak na 100% vím,že když kolem tebe projdu a podívám se ti do očí,tak se mi vrátí všechny vzpomínky a něco u mě začne trošku bolet.

jsou okamžiky,kdy samota,čaj a vana zahřeje víc,než objetí.

kdo potřebuje zbraně na zabíjení,když jsou tady slova?

štve mě, že když nastal konec, tak ty jsi na mě tak rychle zapomenul a já na tebe ve 4 ráno stále myslela a říkala si "co by kdyby" ..

Není to o tom nehádat se, ale umět se po hádce usmířit

buď můj princ a já budu tvoje princezna♥

doopravdy jsem tě milovala, ale nechala jsem tě odejít za ní, aby jsi byl šťastný, protože vím, že se mnou by jsi nebyl.

není dobré, když poznáš osobu v nesprávný čas

bojuju každý den,aby mě minulost nepřemohla.
někdy vyhrávám já,někdy zase ona..

srdce neumírá když přestane bít,ale když jeho údery přestanou mít smysl.

jak dokážeš milovat člověka na tak dlouho?
-protože každý den mi dává jiný důvod abych ho milovala více než ten den předtím♥

^^Cute

27. dubna 2016 v 19:32 | Adeleide |  Deníček

citátky II.

25. dubna 2016 v 19:50 | Adeleide |  K zamyšlení
Optimální riziko je takové, které ti neublíží. Maximálním rizikem se stává ohrožení tvého života. Hledat hranici je jako brousit nůž a zkoušet na tepnách, jestli je již dost ostrý. Čím déle brousíš, tím je větší šance, že se podřízneš..

Nevzdávej se!...můžeš dokázat nemožné.

Až jednou spadnu na úplné dno, tvojí vinou, potom neplač, že ti chybím. Protože tys mě k tomu dohnal..

Pamatuj si, že když ji ignoruješ, učíš jí žít život bez tebe...

Karma nemá menu každý dostane to, co si zaslouží

Nemám žádný problém ti psát jako 1., když mi dáš pocit, že si se mnou chceš psát...

Jeden den přecitlivělá, další den bezcitná...
- Řekl, že se nemá trápit.. Odpověděla "OK" a skočila...
Možná jednou pochopíš, jak jsem se cítila a co jsi pro mě znamenal, ale už mě to nebude zajímat...

Proč je všechno tak komplikované.

Chybí mi to... Ty zprávy od tebe, jak si mi psal každý den. Jak sme si spolu pořád volali. Jak sme se každý tomu druhému svěřovali. No, bohužel už je konec, i když sem nechtěla, aby se tohle stalo...

Nejhorší pocit je, když někomu z celého srdce věříte, svěřujete se mu, berete ho jako svoji rodinu a nakonec zjistíte, že vás za zády jen pomlouvá...

Všechno se to stalo tak rychle a já se ptám... Proč?
Nejde na tebe zapomenout...
I když to chtěl jen 1, tak už je konec...

Srdce jsou divoká stvoření, proto jsou naše žebra klecí.

Celý den se trápíš.. no, i tak to nikomu neřekneš...

- Nejsem naštvaná, jen mě to mrzí...

Byl jsi pro mě všechno.

Nebavíš se s ním už dlouho, neviděla si ho dlouho, ale stejně vzpomínáš na to, jak jste byli společně on a ty...♥

Když jsi sám myslíš na mně?

To se stává mám se fájn


citátky

25. dubna 2016 v 19:41 | Adeleide |  K zamyšlení
S nikým si nedokážu psát tak jako s tebou.

Někdy chci prostě jen tak zmizet.

Je čas se přes to přenést.

Malovala každému na tvář úsměv, krom sebe.

- Každý si zaslouží další šanci, ale nemůže jich být několik...

Láska je jako svíčka, i když dohoří, tak nás nikdy nepřestane fascinovat..

Někdy je prostě těžké smířit se s realitou. Žijeme v krutém světě, kde už neexistuje spravedlnost. Ale máš pořád svoji mysl, kde se můžeš ponořit a prožít tam svoje nejtajnější sny. Bez snů a ideálů nelze být člověkem.

Jednou přijdeš se slovy "chybíš mi" ja se otočím se slovy "ty mě taky kdysi"

Pořád jsou tady věci, které nikdy nepřestanou bolet...

Nikdy nebudu litovat toho, že jsem tě poznala.

Láska znamená dělat blbosti spolu.

Už jsem to pochopila, že jsi to nikdy nemyslel vážně.

Milion myšlenek, 100 vzpomínek a jen 1 jméno.

Když někoho soudíš, tak tím spíše popisuješ jen sebe, ne ty ostatní.

Vše, co chceš, leží pod tvým strachem.

Nejkrásnější dar, jaký můžeme někomu dát, je náš čas. Protože svým časem darujeme někomu část našeho života, který nelze ničím nahradit, ani vrátit zpět

Ti, kteří soudí, nikdy nepochopí. A ti, co pochopili, NIKDY NESOUDÍ.

Je těžké něco odstranit z paměti, když je to vyryté ve vašem srdci.

Nikdy nezapomínej, že vždycky můžeš někoho rozesmát, pohladit, obejmout ho nebo ho chytit za ruku a tím mu zlepšit den.

Co když na tebe nedokážu zapomenout?

Nenávidíš mě, ale neznáš mě! jak milé.

Ublížit ti může jen ten, komu to dovolíš

Když jsme jen kamarádi jakto že vím jak chutnají tvé polibky?

Jak ti může chybět neco, co jsi nikdy neměla?

Nikdy nezapomenu na ty chvíle, které sme spolu prožili...

Bojím se toho, že tě ztratím.

Je hrozné radit někomu s láskou, když ty jsi ta která ho miluje.

Vzpomínky. Nejvíce bolí, když projdeš okolo osoby s kterou máš hodně vzpomínek, ale i tak se budete tvářit, že se neznáte. Projdete kolem ni a zjistíte, jak moc to bolí. Jak moc bolí, když ztratíš někoho, koho jsi kdysi považoval za nejlepšího přítele

Alkohol není odpověd, jen Tě přinutí zapomenout na otázku.

Ve vztahu nikdy nebudeš mít 100% . Budeš mít tak 80% .
Vždycky ti tam bude něco chybět, a pak potkáš někoho, kdo bude mít přesně to, co ti chybí . . bude mít právě těch 20% . A ty jsi s ním začneš, protože má to, co ti u tvé polovičky chybí - jenže si neuvědomuješ, že si právě vyměnil 80% za 20%.

Znáš ten pocit, když si lehneš do postele, kde se ti nejlepší přemýšlí. Začneš vzpomínat, přemýšlíš a najednou se ti skutálí po tváři slza. Chceš. to zastavit, ale nejde to a rozpláčeš se ještě více. Usneš, ráno vstaneš a opět začneš nový den s tím falešným úsměvem na tváři...


Nápady holek

25. dubna 2016 v 18:23 | Adeleide |  K zamyšlení
Dneska jsem si tak pročítala různé blogy holek a zjistila jsem jak některé drží hladovky, aby zhubli. Slečna měří 178cm a chce zhubnout na 50kg. To chce být kost a kůže? Na blogu psala jak se prohřešila, protože místo 2x denně se najedla 3x. To mě inspirovalo k tomu přidat članek o poruchách potravy a doufám, že se některé holky vzpamatují, protože tlusté s 64kg opravdu nejsou.

Mentální anorexie:

Mentální anorexie začíná nejčastěji ve věku mezi 14 a 18 lety života, ale může se objevit dříve i později. Často začíná jako reakce na nějakou novou životní situaci či událost, se kterou se daný jedinec nedokáže vypořádat (přechod na střední či vysokou školu, rozvod rodičů, úmrtí v rodině apod.).
Pro anorexii je charakteristické snižování hmotnosti úmyslně vyvolané daným jedincem, které vyvolává jednak snižováním příjmu tekutin a potravy, dále zvyšováním energetického výdeje (cvičení), z dalších prostředků jimi využívanými je vyprovokované zvracení, průjmy či užívání anorektik a diuretik.
Anorexií trpí většinou ženy, ale jsou známy i případy, kdy touto nemocí onemocněli muži. Anorexií trpí v mnohých případech dívky ze sportovních a uměleckých škol - dívky chtějí mít výsledky. To však vede někdy až do extrémů, kdy dívka jí vatu, aby zahnala hlad.

Bulimie:

je jedna z poruch příjmu potravy, stejně jako anorexie. Spočívá v záchvatovitém přejídání a snaze tomuto čelit - úmyslným vyvrhováním potravy, ale také vyvoláváním průjmu, užíváním anorektik či jiných látek k hubnutí se snahou, aby postižený netloustl. Projevuje se zejména u dívek (žen) ve věku 13-18 let, není však výjimkou ani ve vyšším věku a u mužů. Bulimie se léčí pomocí psychoterapie.
Slovo bulimie pochází z latiny (būlīmia), což pochází z řeckého βουλιμία (boulīmia), což je složenina z βους (bous), býk + λιμός (līmos), hlad. Jako první ji takto pojmenoval Galén(2. století n.l), ke specifikaci choroby jinak nazývané "vlčí hlad". Okolo roku 1979 londýnský psychiatrie Gerald Russell oddělil jistý počet pacientek trpících anorexií, které trpěly "zákeřnou obměnou" této choroby. Ta tkvěla v občasném záchvatovém přejídání a ztrátě kontroly nad množstvím zkonzumovaných potravin.
Důkladnější studie poté ukázaly, že cca 40 % anorektiček trpí občasnými záchvaty přejídání a existují osoby, které netrpí anorexií, ale přesto se také často přejídají (třeba i častěji než dvakrát týdně) a tato situace trvá déle než tři měsíce. Bylo tedy jasné, že tyto osoby trpí úplně jinou nemocí, která byla nazvána bulimií (žravostí) a později označena jako žravost psychická (mentální) - (bulimia nervosa).
Tohle vám přijde krásné?:O Holka má mít tvary ne přehnaně, ale má :). Mějte se rády takové jako jste. To že vaše kamarádka má 50kg neznamená, že vy jste tlusté taky ona může být ohodně menší a méně vyspělejší. A vždy když holka zhubne jdou dolů nejdříve prsa.

Divné

25. dubna 2016 v 17:59 | Adeleide |  Literatura
Tak moc miluju čtení, že to není ani možné. Poslední dobou je vše jinak. Jako bych ztratila tu chuť otevřít knížku a když ji vezmu do ruky vůbec se mi do toho nechce. Asi už jsem si prozatím užila životy jiných tak musím počkat, až dostanu opět náladičku vcítit se do někoho jiného. Možná na mě dolehla opožděně jarní únava. Podle mě je to spíš nedostatkem času, o přestávkách si opakuju učivo a doma se buď učím nebo jdu ven. Až dočtu nějakou půjčenou knihu určitě přidám názor nebo rozbor, ale prozatím to vidím na přidávání jiných věcí z rubriky.

Test z češtiny

25. dubna 2016 v 10:19 | Adeleide |  Deníček
Za 2hodiny mám psát písemku z češtiny.:/ Sice jsem se učila, ale mám takový blbý pocit. S mým štěstím se nechám nachytat na nějaké otázce a až po testu ji pochopím jako vždy :DD. Potřebuju dostat dobrou známku 1 :DD.Vždy před testem jsem úplně rozklepaná a po testu to ze mě úplně opadne, možná kdybych si v hodinách méně četla potom bych nebyla nervozní a kdybych si dělala poctivě zápisky o další starost méně :D.

Nápady na víkend

25. dubna 2016 v 8:57 | Adeleide |  Deníček
Vím je teprve pondělí, ale plánuju opět, že budu mít plány.Známá věta z filmu Mejdan v Las Vegas jestli ho někdo viděl. :DD. Modlím se za krásné počasí, abych mohla v sobotu jet s přítelem do zoo. Nebyla jsem tam snad věky a mám chuť teď na nějakou větší procházku. Ne nejsem blázen! :DD Ale chci utéct od každodenních problému a nechat je plavat a užívat si přírody i když jen za mřížemi.


Tak snad to výjde.:(( Jak znám své štěstí tak pochybuju, ale i tak. Má sice pršet údajně, tak aspoň se mám na co těšit. Takový můj cíl jak přežít týden školy :DD.

Tetování nápady

25. dubna 2016 v 8:29 | Adeleide |  Deníček


Symboly tetování

23. dubna 2016 v 21:13 | Adeleide |  K zamyšlení
Probodnuté dýkou.Tato varianta obvykle značí lásku zrazenou a je mocným symbolem srdce zrazeného nebo truchlícího


Prostřelené šípem.Šíp je symbolem směrovaného proudu energie a pronikání.Ve spojení se srdcem představuje trýzeň lásky.

Stromy jsou mocným symbolem regenerace a omlazení i živou připomínkou střídaní ročních dob a životních období.Keltové věžili,že stromy mají duši a jsou to živé bytosti.V keltském umění se větve a kořeny stromů často proplétaly jako mocný symbol propojenosti vědomého a nevědomého světa.

Dlouhé bíle okvětní plátky lilií evokují čistotu a nevinnost,tvar květu ale navozuje i asociace s erotickou láskou a plozením.
Síla ohně vyvoláva strach i obdiv.Plameny,které spalují mytického fénixe a skrze něž se znovu zrodí,symbolizují proměnu a znovuzrození.Tetování ohně může znamenat přerod,ničivou sílu,vášeň či světlo.Plameny pochodní,majáků a svíček evokují také naději,světlo a poznání.
Vytetované hrací kostky jsou metaforou života,protože tak jako nedokážeme ovlivnit nebo předpovědět,jaká čísla padnou,neumíme ani předpovědět budoucnost.I když kostky platí za symbol štěstí,v tetování se častěji objevují ve výjevech varujících před gamblerstvím,někdy v kombinaci s dalšími symboly pokušení,jako jsou hrací karty,alkohol,zbraně či ženy nevalné
Delfín symbolizuje píli,spásu,dobročinnost a lásku k bližnímu.
Říka se,že pavouček spuštěný na vlákně přináší štěstí,protože snáší na zem radost z nebe.Je také symbolem plodnosti a harmonie.
Vcelku logicky se včela považuje i za symbol společenského řádu,píle a čistoty.Symbol dobra a naděje.Také symbolizuje rodinu a světskou moc.
Sovy vystupují jako ztělesnení duchovních vlivů.Pomocníky čarodějů.
Vytetované ptačí pírko může symbolizovat schopnost vzlétnout,ať už v duchovním,citovém či tvůrčím slova smyslu.
Vytetovaný motiv křídel býva prodchnutý duchovní nebo fantaskní symbolikou.Ptačí křídla představují rychlost,povznesení,svobodu a touhu prosadit se.Křídla andělská symbolizují prozření,vedení a ochranu shůry a inspiraci.V křídlech motýlů,vážek,víl a mytických bytostí je ukrytá čarovná moc.
Tygrům se připisují vlastnosti jako síla,dravost,vášeň,smyslnost,krása,rychlost,krutost a zúřivost.V Asii platí tygr za symbol moci,síly a královského postavení.Může být symbolem života i smrti,ale také zla a jeho slepé nebo ničivé síly.Kamenní tygři často střeží domy a budovy.


Tetování

23. dubna 2016 v 19:04 | Adeleide |  K zamyšlení
Tetování by - alespoň podle mě - mělo být osobní, mělo by o vás něco vypovídat. Jasně, spousta lidí ho bere jen jako ozdobu, ale proč té ozdobě nedat ještě nějaký význam? Ohledně výběru snad ještě dodám, že přítomnost je prchavá potvora, takže se všeobecně radí, aby si lidi raději dvakrát rozmysleli, jestli si vytetovat jména přítelů a přítelkyň nebo třeba podobizny domácích mazlíčků. A když už půjdete do nápisů, tak platí takové nepsané pravidlo, "Dva řádky a dost."

Druhým hlediskem je váš práh bolesti: Na těle jsou místa, kde tetování bolí hodně a spousta míst, kde bolí méně. Kdekoliv je těsně pod kůží kost, tam prý hodně; na spodní straně zápěstí (a vlastně asi i celé spodní straně paží) taky; na druhou stranu třeba taková záda a ramena bolí o poznání méně. Na internetu se dají najít obrázky pajduláků, na kterých máte vyznačené, která místa jsou bolestivější než jiná (koukněte třeba na tohodle).

V neposlední řadě je ještě dobré zvážit, kdy si do salónu zajít. Tetování vyžaduje v prvních třech týdnech poměrně dost péče (mytí, mazání apod.), člověk nesmí na sluníčko, nesmí se koupat v bazénu ani dlouho jinde ráchat. O tomhle všem ale později… Každopádně, léto se coby roční období na tetování jeví jako nejméně vhodné. Mnohem lepší je zvážit podzim nebo zimu.

Rozchod

23. dubna 2016 v 18:50 | Adeleide |  K zamyšlení
Ai nejhorším okamžikem vztahu je rozchod. Lidé se často rozchází a utíkají od svých lásek, protože líní investovat, řešit, odpouštět či bojovat za svůj vztah. Utíkají pak jak zbabělci a ani si neuvědomujou, že utíkají často jen sami před sebou, dodávají si kuráž, že jim bude líp a často tomu rádi i několik hodin věří. Jdou to někam zapít s kamarády, předstírají sami před sebou jak jsou šťastní a jak jim je dobře, plánují si jak budou chodit cvičit a pracovat na sobě, jak se budou chodit bavit s přáteli a jak se jim uleví od toho druhého a veškeré bolesti zmizí a oni zapomenou.

A když se pak po báječné noci plné alkoholu a kamarádů probudí, tak zjistí, že mají na prsou tak těžký kámen, až jim to dere slzy do očí, na telefonu nebliká zpráva, v člověku se vše svírá a přitom nedokáže vykřičet: Lásko, vrať se! Před láskou se nedá utéct, stejně tak jako se nedá utéct před smrtí, žádný kamarád ani ctitel Vám partnera a lásku k němu nevynahradí a žádné cvičení nakonec ani neproběhne, protože ta ztráta, kterou jste si vybrali jen Vy, Vás za to zlomí a kdo to nechápe, tak na to časem přijde. Protože člověku, který miluje, to podlomí kolena a zlomí srdce. Člověk by se měl pak hodně zamyslet od koho utekl a zda je připraven o toho člověka opravdu přijít.

Julinka

23. dubna 2016 v 18:25 | Adeleide |  Deníček
Učesala jsem lásku a teď čeká než ji vemu na procházku. Není úžasná? Pako naše :* :3


Nový vzhled

23. dubna 2016 v 18:14 | Adeleide |  Deníček
Nudila jsem se tak jsem si udělala nový vzhled blogu.Na tam tom mi vadily barvy, byly moc výrazné a takové nezajímavé, tak jsem si to udělala tak trochu holčičovské.Venku krásně a já doma.Doufám, že aspoň zítra půjdu do kavárny nebo tak, abych měla o čem psát :/. Snad zítra přítel zas někam nepoletí :D a budeme spolu :/.Ani netuším jestli dávají něco v televizi.Vidím to na čajíček s knížečkou :DD.